"Kütüphane Söyleşileri Projesi” Belge Takdimi Gerçekleştirildi

“Kütüphane Söyleşileri Projesi” Belge Takdim Töreninde Valimiz Sayın Doç. Dr. Zülkif DAĞLI Fakültemiz Öğretim Üyeleri ile Bir Araya Geldi

Çorum Valiliği himayesinde, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile HİSAM (Hitit Üniversitesi İslami İlimler Araştırma ve Uygulama Merkezi) tarafından yürütülen "Kültürümüze Yön Verenler" Kütüphane Söyleşileri Projesi kapsamında Fakültemiz Öğretim Üyeleri İl ve İlçelerde birçok kütüphanede öğrencilerle buluştu. Kütüphane Söyleşilerinde Türk-İslam tarihinin ve ilimizin bilinen ilim ve irfan sahibi büyüklerinin yaşam felsefelerini anlatıldı.  

Başarılı bir şekilde tamamlanan projenin teşekkür belgeleri Valimiz Sayın Doç. Dr. Zülkif DAĞLI tarafından öğretim üyelerimize takdim edildi. Valimiz Sayın Doç. Dr. Zülkif DAĞLI, bu anlamlı projeye ve bundan sonraki süreçte yapılacak etkinlikler için desteklerden dolayı hocalarımıza teşekkür etti. 

Belge törenine Fakültemiz dekanı Prof. Dr. İsmail BULUT, HİSAM müdürü Prof. Dr. Macid YILMAZ, İl Kültür Müdürü Sümeyra BEKTAŞ, Vali Yardımcısı Bayram KÖSE ve Öğretim elemanları katıldı.

Toplantıda Fakültemiz ile Çorum Valiliğine bağlı kurumlarla yapılabilecek etkinlikler ve projeler konusunda istişare yapıldı.HIZLI ERİŞİM

instagram Youtube Twitter Facebook
Bayrak